KONTAKTPERSON

HVEM VI ER

Vårt team gjør dine visjoner til virkelighet – med entusiasme, profesjonalitet og ekte lidenskap. Vi renoverer ikke bare hotellet ditt.  Vi utvikler uortodokse ideer, skaper unike atmosfærer for deg og inspirerer med høykvalitets materialer og utførelse.

For å sikre at dette lykkes hver gang, bringer hver enkelt ekspert i vårt team hele sin spesialkunnskap til prosjektet ditt. Dette skaper en konkret verdiskapingsprosess for deg: gjennom tett samarbeid inspirerer vi hverandre igjen og igjen og fremmer prosjektet med kreative ideer.

Vi deler vår kjærlighet til håndverk med våre lojale ansatte og ser frem til hvert nye spennende prosjekt.

Den raskeste måten å løse en sak er gjennom kommunikasjon.

Friedrich Dürrenmatt

Jure Pregrad

Bedriftsleder

jure@hit-preless.si
+386(0)1 361 90 10
+386(0)41 634 005

Roman Pregrad

Bedriftsleder

roman@hit-preless.si
+386 (0)1 361 90 10
+386 (0)31 668 805

Bernarda Skledar

Prosjektleder

bernarda.skledar@hit-preless.de
+49 (0)152 17901113
+386 (0)1 361 90 12

Jera Burdych

Assistent prosjektleder

jera@hit-preless.de
+49 (0)152 17901113
+386 (0)1 361 90 13

Matjaž Malovrh

Prosjektleder

matjaz.malovrh@hit-preless.de
+386 (0)31 701 462
+386 (0)1 361 9018

Robert Jug

Prosjektleder

robert@hit-preless.de
+386 (0)51 326 108
+386 (0)1 361 90 19

Martin Plut

Prosjektleder

martin@hit-preless.si
+386 (0)51 217 731
+386 (0)1 361 9018

Davorin Pavlovčič

Prosjektleder

davorin@hit-preless.si
+386 (0)51 232 305
+386 (0)1 361 9019

Ladislav Celestina

Stedsansvarlig

lado@hit-preless.si
+386 (0)31 877 255

Miran Strmole

Produksjonsleder - snekring

Luka Šali

Produksjonsleder - møbeltapetsering

Franci Bitenc

Salgsleder - kontormøbler og stoler

Bernarda Kotar

Regnskap

Alenka Žerjal

Regnskap

Nada Sakelšek

Regnskap